Wersje językowe
O firmie

 

 

Tamo to Trójmiejska manufaktura, która tworzy w drewnie. Produkujemy wyjątkowe, autorskie meble z litego dębu i nie tylko. Wszystkie projekty to prace Marcina Laskowskiego i powstały z miłości i potrzeby pracy w tym pięknym materiale. Projektant został wyróżniony przez prestiżowy magazyn Wallpaper jako "ekscytujący talent w designie" postanowił poświęcić się również pracy manualnej i stworzyć markę TAMO. To zapoczątkowało własną stolarnie, a następnie również zespół wspaniałych ludzi, codziennie produkujących meble dla Naszych Klientów.

 W ofercie znajdziemy komody, stoły i stoliki, biurka. wykonane z niezwykłą starannością, wykończone na koniec olejem, aby wydobyć unikalną strukturę materiału. Z szacunku do drewna, tworzone przez Nas meble cechuje prosty, elegancki styl, w naturalnym wydaniu. Wszystkie Nasze produkty są w pełni ergonomiczne i funkcjonalne, bo robione na zamówienie, uwzględniające wymagania Kupującego. 

 Jesteśmy firmą lokalną, korzystamy z usług rodzimych rzemieślników i tartaków. 

 Własna stolarnia pozwala Nam sprawnie nadganiać kreatywność, utrzymywać bezpośredni nadzór nad jakością i szybko odpowiadać na potrzeby Naszych Klientów. To ich potrzeby są iskrą zapalną procesu, stąd osobliwe nazwy kolekcji i produktów jak Amelia. Staramy się, aby Nasze meble były istotne w przestrzeni domowej i trwały przy swoich właścicielach przez lata. 

Jesteśmy za odpowiedzialnym gospodarowaniem odpadami, jak i za odpowiedzialnym konsumentem.

W przyszłości jako marka pragniemy tylko dorównać Naszej imienniczce;

TAMO japoński jesion, jedna z najcenniejszych i rzadkich odmian drzewa. Wartość swą, ta roślina zawdzięcza wysokogórskim, skalistym zboczom, po których pnie się nieugięta, zyskując przy tym tylko na urodzie i swym unikalnym charakterze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl