Regulamin

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie TAMO

Marka TAMO jest własnością firmy

 

Tamo

Marcin Laskowski

NIP 5842540863 

REGON 220366854

ul.Polska 7

81-339 Gdynia 

 

Sklep internetowy TAMO prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://www.tamo.net.pl

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie TAMO są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych TAMO są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 

Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny.

 

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

 

Przy każdym towarze podane jest stan jego dostępności w magazynie. Sklep TAMO umożliwia zakup wyłącznie dostępnych produktów. Opłacone zamówienia zostaną wysłane w terminie widniejącym podczas zakupu na stronie .

 

Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, w przypadku nieprzedstawienia dowodu zakupu

 

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu (tylko na terenie Polski) za pomocą firmy kurierskiej RABEN (w tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu w celu zamówienia kuriera i otrzymania listu przewozowego) na adres Tamo 81-339 Gdynia ul.Polska 7 lub dostarczyć osobiście do siedziby sklepu Tamo 81-339 Gdynia ul.Polska 7  .Sklep TAMO odpowie na zgłaszaną reklamację w ciągu maksymalnie 14 dni.

 

Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko produktów nienoszących śladów użytkowania. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny na magazynach sklepu, nowy towar zostanie wysłany niezwłocznie po dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach. 

 

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach rozsądku. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres Tamo ul. Polska 7, 81-339 Gdynia .

Koszty przesyłki 

Skutkiem odstąpienia od umowy jest obowiązek zwrotu przez konsumenta uprzednio zakupionego towaru w stanie niezmienionym. Zwrot ten powinien nastąpić w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.Przedsiębiorca zobowiązany jest natomiast do zwrotu ceny wraz z kosztami wysyłki towaru do konsumenta w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki od konsumenta. Jeśli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

Z kolei koszt przesyłki towaru odsyłanego do przedsiębiorcy obciąża konsumenta.

 

Konsument nie będzie mógł odstąpić od umowy w przypadków towarów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji klienta. Przykładem tego typu zamówień mogą być meble, gdzie konsument wybierając z palety wielu różnych parametrów określa jaki produkt chciałby zamówić i jest on zgodnie z przesłanym zamówieniem produkowany w fabryce mebli. Zdarzają się sytuacje, gdzie ilość parametrów i ich kombinacji jakie może określić konsument wybierając interesujący go mebel może wynosić ponad 100.

 

Prawo to klient zachowuje jeżeli w ciągu 14 dni od otrzymania towaru zgłosi chęć odstąpienie od umowy, a następnie w ciągu 14 dni odeśle go do sklepu. 

 

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep niezwłocznie dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania sklep niezwłocznie dokonuje zwrotu środków na wskazany rachunek bankowy.

 

Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Nie dotyczy to przypadku, kiedy produkt został uszkodzony w transporcie, o czym klient powinien niezwłocznie po odbiorze paczki poinformować sklep TAMO W takim przypadku klient powinien także złożyć pisemne oświadczenie o uszkodzeniu zawartości paczki u kuriera/osoby dostarczającej.

 

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu TAMO nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. 

 

Cennik sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu prawa. Zamieszczone ceny są tylko zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 KC. Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen.

 

Zakupy realizowane za pośrednictwem sklepu internetowego TAMO wysyłane są jedynie na terenie Polski. Po uprzednim ustaleniu z obsługą sklepu istnieje możliwość dokonania zakupów z wysyłką poza granice Polski.

Klient jest zobowiązany do dokładnego zabezpieczenie wysyłanego towaru (w celu uniknięcia uszkodzeń podczas transportu) w relacji klient – sklep TAMO

Podmiotem świadczącym obsługę płatości online jest Blue Media S.A. 

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatności:

Karty płatnicze: 

Visa

Visa Electron

MasterCard Electronic

Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transpakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być
wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl